12F MPO-MPO patch kabel

12F MPO-MPO patch kabel
Podrobnosti:
·Tovarniško-zaključen 12F MPO-spojni kabel MPO za optična omrežja visoke-gostote
· Podpira podatkovni center 10G / 40G / 100G in prenos telekomunikacij
· Nizke vstavljene izgube s stabilno optično zmogljivostjo
· 3,0 mm plašč LSZH za varnejšo namestitev v zaprtih prostorih
·Na voljo v dolžinah po meri, polarnosti in vrstah vlaken
·OEM in prilagoditev-na podlagi projekta Spring Optical
Pošlji povpraševanje
Opis
Pošlji povpraševanje

Spring Optical Communication je eden največjih in najboljših proizvajalcev in dobaviteljev povezovalnih kablov 12f mpo-mpo z bogatimi izkušnjami. Dobrodošli pri nakupu naših visokokakovostnih izdelkov ali prodaji naših prilagojenih povezovalnih kablov 12f mpo-mpo na zalogi v naši tovarni. Po potrebi je na voljo tudi brezplačen vzorec.

 

12F MPO-MPO priključni kabelje tovarni-ukinjenoMPO optični magistralni kabelzasnovan za-optične hrbtenične povezave z visoko gostoto med moduli MPO, povezovalnimi ploščami in aktivno opremo v podatkovnih centrih in telekomunikacijskih omrežjih.


Pregled izdelka

The12F MPO-MPO priključni kabelodOptična vzmetje visoka-gostotaMPO patch kabel / MPO trunk kabelzasnovan za sisteme kablov s strukturiranimi optičnimi vlakni, ki zahtevajo kompaktno namestitev, nizko vstavljeno izgubo in razširljivo omrežno širitev.

Kabel je na obeh koncih zaključen z natančnimi konektorji MPO in uporablja a3,0 mm LSZH plašč, zaradi česar je primeren za namestitve v zaprtih prostorih, kjer sta pomembna požarna varnost in upravljanje kablov.

Podpira:

10G Ethernet

40G Ethernet

100G Ethernet

Tipične aplikacije vključujejo:

MPO kasetna povezava

Patch panel hrbtenične povezave

Robustni razpršilni-sistemi MPO

Hrbtenična omrežja podatkovnih centrov

Telekom optični distribucijski sistemi

Z modularno arhitekturo MPO hrbtenični kabel ostane na mestu, medtem ko je ob spremembi stilov konektorja treba zamenjati samo kasetni modul, kar zmanjša čas izpadov in stroške nadgradnje.


Ključne značilnosti

Nizke vstavljene izgube in visoke povratne izgube

Tehnologija konektorjev z več- vlakni na osnovi MT-

Podpira 4, 8, 12 in 24 zaključkov vlaken

Možnosti standardne izgube in super nizke izgube

Na voljo so okrogle, ovalne in trakaste kabelske strukture

Barvno{0}}označena ohišja za enostavno prepoznavanje

Odlična ponovljivost in zamenljivost

Plug{0}}and-uvedba visoke-gostote


Specifikacije optične zmogljivosti

Predmeti Spec Enojni način (APC 8 stopinj poliran) Multimode (PC Flat Polish)
Vstavljena izguba (MPO) IEC 61300-3-34 Standardno: največ 0,75 dB ali manj / običajno 0,50 dB ali enako Super nizko: največ 0,35 dB ali manj / običajno 0,20 dB Standardno: manj kot ali enako največ 0,60 dB / manj kot ali enako 0,50 dB običajno Super nizko: manjše ali enako 0,35 dB največ / manj kot ali enako 0,20 dB običajno
Povratna izguba Večji ali enak 60 dB Večji ali enak 25 dB
Vzdržljivost <0.3dB change after 200 matings <0.3dB change after 200 matings
Zamenljivost Manjši ali enak 0,2 dB Manjši ali enak 0,2 dB
Natezna trdnost >70N >70N
Delovna temperatura -40 stopinj do +85 stopinj -40 stopinj do +85 stopinj

Materiali izdelkov

Priključek Referenca Podrobnosti stanovanja
MPO enomodni IEC 61754-7 SM APC Zelen + črn škorenj (Standardna izguba)
MPO enomodni IEC 61754-7 SM APC Rumeni + črni škorenj (Super Low Loss)
MPO Multimode IEC 61754-7 OM1/OM2 Bež + črn škorenj
MPO Multimode IEC 61754-7 OM3/OM4 Aqua + črn škorenj
MPO Multimode IEC 61754-7 OM4 Violet + črn škorenj

Skladnost s standardi

IEC 61754-7

IEC 61755

Telcordia GR-1435-CORE

JIS C5982

TIA-604-5 (FOCIS5)

TIA-568-C

10G Fibre Channel

IEEE 802.3 40G/100G


Mehanske specifikacije

Število vlaken OD (mm) Natezna trdnost Crush Load Najmanjši radij upogiba
12 3.0 ±0.15 Kratkoročno-180N / dolgoročno-90N Kratkoročno-500N / dolgoročno-150N Statični 10D / Dinamični 20D

MPO End-Face 3D Interference Index

Postavka (IEC-61300-3-30) Najmanjša Največ
ROC-X (ABS) 2000 -
ROC-Y (ABS) 50 mm -
Kot-X -0,2 stopinje 0,2 stopinje
Kot-Y APC 7,85 stopinj 8,15 stopinj
Kot-Y PC -0,2 stopinje 0,2 stopinje
Višina vlaken 1000nm 3500nm
Max DH vsa vlakna -300nm 300nm
DH Adj -300nm 300nm
DH Ave Fiber -300nm 300nm
Core Dip SM N/A N/A
Core Dip MM -200nm 300nm

Toleranca dolžine kabla

Skupna dolžina (m) Strpnost
0 < L < 1 +5cm / -0
1 < L < 10 +10cm / -0
10 < L < 40 +15cm / -0
40 < L +0.5% × L / -0

Možnosti polarnosti MPO

12F MPO-MPO patch cord polarity

Polariteta A

Od tipke gor do tipke dol

1. položaj → 1. položaj

Uporablja se z dupleksnimi povezovalnimi kabli A-B in A-A

Polariteta B

Od ključa do ključa

Položaj 1 → položaj 12

Uporablja se z dvojnimi povezovalnimi kabli A-B na obeh koncih

 

Polariteta C

Od tipke gor do tipke dol

Prečkanje sosednjih vlaken

Položaj 1 → položaj 2

Te metode polarnosti pomagajo ohranjati pravilno poravnavo Tx/Rx v vzporednih optičnih sistemih.

 

Razpoložljivost

Na voljo tračni kabel

Na voljo kabelski snop

Na voljo sklopi povezovalnih kablov

Na voljo so sklopi s pletenimi repi

MT-MT trakasti povezovalni kabel je na voljo

Na voljo je povratni kabel MPO


Aplikacije

The12F MPO-MPO priključni kabelse pogosto uporablja v:

Podatkovni centri z-visoko gostoto

Sistemi FTTH in FTTB

Centralne pisarne Telekoma

Notranje povezave optične opreme

Infrastruktura računalništva v oblaku


Prednosti izdelka

Tovarniško preizkušena kakovost

Zmanjšana prostornina kabla

Boljši pretok zraka v omarah

Hitrejša namestitev

Nižji stroški dela

Enostavne prihodnje nadgradnje

Dolgoročna-zanesljivost


Pogosta vprašanja – 12F MPO-MPO patch kabel

Kaj je povezovalni kabel 12F MPO-MPO?

12F MPO-MPO povezovalni kabel je tovarniško-zaključen glavni kabel iz optičnih vlaken s konektorji MPO na obeh koncih, ki se uporablja za -hrebenčne povezave z visoko gostoto v podatkovnih centrih in telekomunikacijskih omrežjih.

Kakšna je razlika med priključnim kablom MPO in glavnim kablom MPO?

MPO povezovalni kabel se običajno uporablja za-medsebojno povezovanje opreme na kratke razdalje, medtem ko je glavni kabel MPO trajna hrbtenična povezava med moduli MPO, povezovalnimi ploščami ali razdelilnimi okvirji.

Katere aplikacije uporabljajo priključni kabel 12F MPO-MPO?

Široko se uporablja v:
Podatkovni centri
Omrežja FTTH in FTTB
Centralne pisarne Telekoma
Hrbtenično kabliranje z-visoko gostoto
Oblačna in poslovna omrežja

Kakšne hitrosti prenosa podatkov podpira povezovalni kabel MPO-MPO?

Kabel podpira:
10G Ethernet
40G Ethernet
100G Ethernet
Združljiv je z optičnimi sprejemniki QSFP+ in QSFP28.

Katere vrste vlaken so na voljo?

12F MPO-MPO povezovalni kabel podpira:
G652D enomodni
G657A1 / G657A2 / G657B3 op-neobčutljiva vlakna
Večmodno vlakno OM1, OM2, OM3, OM4, OM5

Kakšna je vstavljena izguba konektorjev MPO?

Tipične vrednosti vstavljene izgube so:
Standardna izguba: manjša ali enaka največ 0,75 dB
Zelo nizka izguba: manj kot ali enako 0,35 dB max
Tipična vrednost: manj kot ali enako 0,20–0,50 dB, odvisno od stopnje

Kakšna je povratna izguba konektorjev MPO?

Zmogljivost povratne izgube:
Enojni način: večji ali enak 60 dB
Večmodni: Večji ali enak 25 dB

Ali je mogoče prilagoditi dolžino kabla?

ja Dolžino kabla je mogoče prilagoditi od 1 metra do-glavnih aplikacij na velike razdalje, z določeno toleranco glede na obseg dolžine.

Katere možnosti polarnosti so na voljo?

Kabel podpira tri vrste polaritete:
Tip A (naravnost-skozi)
Tip B (navzkrižna polarnost)
Tip C (križni notranji kabel po parih)

Kakšen je najmanjši upogibni radij?

Najmanjši upogibni radij:
Statična: 10D
Dinamično: 20D
To zagotavlja varno namestitev v -okoljih z visoko gostoto.

Ali je na voljo OEM ali konfiguracija po meri?

ja Spring Optical ponuja storitve OEM/ODM, vključno z:
Izbira vrste priključka
Prilagoditev števila vlaken
Barva in material jakne
Konfiguracija polarnosti
Zasebno označevanje in pakiranje

Katerim standardom ustreza izdelek?

Izdelek je v skladu z:
IEC 61754-7
IEC 61755
TIA-604-5 (FOCIS5)
Telcordia GR-1435-CORE
IEEE 802.3 40G/100G
Strukturirano kabliranje TIA-568-C

Zakaj uporabljati kable MPO namesto dupleksnih optičnih kablov?

Kabli MPO zmanjšajo prostornino kabla, poenostavijo namestitev, izboljšajo pretok zraka in podpirajo visoko{0}}vzporedno optiko za omrežja 40G in 100G.

Kakšna je življenjska doba cikla spajanja konektorjev MPO?

Konektorji MPO so testirani za do 200 parnih ciklov z manj kot 0,3 dB variacijo zmogljivosti.

Kdo proizvaja konektorje?

Spring Optical uporablja visoko{0}}kakovostne priključke MPO iz:
Senko
Nissin
Sumitomo
za zagotovitev dosledne optične zmogljivosti.


Storitev OEM

Vzmetne optične podpore:

Barva plašča kabla

Tisk po meri

Barva priključka

Zasebne blagovne znamke

Oblikovanje embalaže

Odpremne oznake

Več kakovostnih razredov


Pakiranje

12F MPO-MPO patch cord packing

Standardno pakiranje vključuje:

PE vrečka s samozapiranjem, zaščita pred mehurčki, škatla za papir, paleta brez zaplinjevanja-

Velikosti kartona:

34 × 22 × 15 cm, 44 × 34 × 24 cm, 54 × 39 × 34 cm

Na voljo je pakiranje po meri.


Informacije o naročanju

Vrsta priključka Struktura vlaken Vrsta vlaken Kakovostni razred Vrsta zatiča Jakna barva Polarnost Dolžina
M1=Senko MPO brez tab 1=8F krog 1 = G652D 1=Standardno 1 = F-F H=LSZH A=Modra A=Vrsta A 1 = 1m
M2=MTP brez zavihka 2=12F krog 2 = G657A1 2=Zelo nizko 2 = F-M C=PVC B=Oranžna B=Vrsta B 1.5 = 1.5m
M3=Kitajska MPO 3=16F krog 3 = G657A2/B2   3 = M-M F=OFNR C=Zelena C=Vrsta C 2 = 2m
M4=Senko MPO s tab 4=20F krog 4 = G657B3     P=OFNP D=Rjava   Po meri
M5=MTP z zavihkom 5=24F krog 5=OM1     U=PU E=Siva    
  6=8F trak 6=OM2       F=Bela    
  7=12F trak 7=OM3       G=Rdeča    
  8=8F goli trak 8=OM4       H=Črna    
  9=12F goli trak 9=OM5       Jaz=Rumena    
            J=Vijolična    
            K=roza    
            L=Aqua    
            M=škrlatna    

Primer kode naročila

M1-2-7-2-1-H-L-B-2

Pomen:

M1= Senko MPO brez zavihka

2= 12F okrogel kabel

7= Vlakna OM3

2= Super nizka izguba

1= Ženska za žensko

H= LSZH jakna

L= Aqua

B= Polariteta tipa B

2= 2 meter

Predstavitev proizvajalca

Optična vzmetdobavlja rešitve za povezljivost z optičnimi vlakni za:

telekomunikacijski operaterji

ponudniki internetnih storitev

podatkovnih centrov

distributerji

Proizvodne zmogljivosti vključujejo:

MPO proizvodna linija

Delavnica za optične kable

Testiranje s 3D interferometrom

ISO nadzor kakovosti

Storitev OEM / ODM

Viri priključkov vključujejo:

Senko

Nissin

Sumitomo

za dosledno zmogljivost-na ravni operaterja.


Obrnite se na Spring Optical za tehnično svetovanje, sklope kablov MPO po meri ali rešitve-na osnovi optičnih vlaken.

Priljubljena oznake: 12f mpo-mpo patch kabel,mpo-mpo patch kabel proizvajalec,mpo patch kabel proizvajalec

Pošlji povpraševanje